Posted by

Szkoła nauki pływania Frajda

Szkoła pływania Frajda w Gdyni jest profesjonalnym miejscem bezpiecznej i skutecznej nauki pływania. Wykwalifikowani instruktorzy i sprawdzone metody nauki są podstawą funkcjonowania naszej szkoły, która od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród wszystkich podopiecznych Frajdy. Nauka połączona ze świetną zabawą dają gwarancję znakomitych efektów.

Kadra instruktorska

Wykwalifikowana i doświadczona, w pracy z dziećmi i dorosłymi, kadra instruktorska zapewnia naukę pływania na najwyższym poziomie. Każdy pracownik pływalni przechodzi liczne szkolenia i odpowiednie kursy pierwszej pomocy, aby zapewnić podopiecznym bezpieczeństwo podczas każdej lekcji na basenie. Zamiłowanie do nauki i umiejętność pracy z dziećmi sprawia, że kursanci szybko oswajają się z wodą i zaczynają pływać.

 

Szeroka oferta zajęć

Szkoła pływania Frajda posiada szeroki wybór zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jako pierwsza szkoła pływania w Trójmieście, Frajda, wprowadziła lekcje pływania dla niemowląt od  3 miesiąca życia. Woda jest naturalnym środowiskiem, w którym niemowlęta budują więź z rodzicem, rozwijają swoją koordynację ruchową oraz stymulują ogólny rozwój, dlatego skorzystanie z zajęć w wodzie z bobasem jest znakomitym pomysłem i staje się coraz bardziej popularne. Wyszkoleni instruktorzy Frajdy prowadzą również gry i zabawy w wodzie z elementami pływania dla dzieci 4-6 letnich, a dla starszych pociech przewidziane są lekcje pływania indywidualne lub grupowe. Szkoła pływania Frajda w Gdyni nie zapomina również o dorosłych, którzy oswoją tu swoje lęki związane z wodą, nauczą się pływać i mogą doskonalić style pływackie.

 

Zabawa i nauka dla dzieci

Szkoła organizuje wiele ciekawych zajęć dla dzieci, podczas których pociechy zapoznają się z wodą, szkolą swoje umiejętności zachowawcze i ruchowe oraz poznają podstawy pływania. Szkoła oferuje również możliwość organizacji niezapomnianych urodzin dla dzieci na basenie. Tak szeroki wachlarz organizowanych przez Frajdę zajęć oraz wplatanych w naukę atrakcji jest formą szkolenia, jaką dzieci pokochają od pierwszej lekcji.

 

Doskonały stan techniczny

Frajda jest szkołą nauki pływania, która gości na zajęciach bardzo dużą liczbę tych najmłodszych użytkowników basenu. Biorąc pod uwagę jeszcze nie do końca wykształconą odporność u dzieci, nasi pracownicy techniczni dbają o najwyższą jakość wody, systematycznie ją badając i uzdatniając. Można mieć więc pewność, że wybierając szkołę nauki pływania Frajda otrzymamy najwyższą jakość usług, zadowolone dziecko i pewność jego zdrowego i prawidłowego rozwoju.

Basen Centrum Sportowe u Jezuitów szczyci się posiadaniem najczystszej wody w Polsce. Woda spełnia 7 dni w tygodniu, 24h na dobę parametr wymagany dla dzieci i niemowląt.