ZAPISY 2024

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem obowiązującym osoby korzystające z naszych usług. Wierzymy, że dzięki jasnym zasadom i określeniu z góry formy naszej współpracy, możemy uniknąć nieporozumień w przyszłości. Podjęcie decyzji o uczestnictwie w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją poniższych zasad.

Wybór grupy zajęciowej to pierwszy i najważniejszy krok w wyborze zajęć. Jeżeli nie jesteś pewny, jaką grupę wybrać dla siebie lub swojego dziecka zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami zajęć, znajdziesz tam charakterystykę każdej z grup. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w recepcji i służymy pomocą przy wyborze zajęć.

Telefon do recepcji +48 517-067-178

? Ważne! Przed dokonaniem rezerwacji miejsca – zapoznaj się z regulaminem zajęć.

?  Ważne! Faktury będą wystawiane automatycznie w związku z tym nie będzie możliwości wpisywania indywidualnych adnotacji na fakturze (imię, nazwisko uczestnika). Wszystkie faktury będą miały w treści „Wstęp nauka pływania”.

ZAPISY – Nauka pływania grupowa oraz zajęcia dla bobasów poprzez naszą stronę internetową – wejdź w harmonogram umieszczony na samym dole strony. W przypadku zajęć nauki pływania grupowej/ zajęć dla bobasów pobierana jest opłata jednorazowa/zaj. próbne w wysokości 70 zł

ZAPISY – Nauka pływania indywidualna – wypełniając poniższy formularz. W przypadku zajęć indywidualnych pobierana jest kwota jednorazowa/zaj. próbne 105 zł

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (od 4 roku życia)

 

Poniżej znajduje się instrukcja informująca o tym jak zapisać się na zajęcia nauki pływania grupowej i dla bobasów.

  • Zapoznaj się z harmonogramem i wybierz rodzaj zajęć (naukę pływania grupową/zajęcia dla bobasów).
  • W polach wyboru możesz wybrać:

– Miejsce (rodzaj zajęć),

– Poziom (zaawansowania dot. nauki pływania lub przedział wiekowy dot. zajęć dla bobasów) lub…

– Prowadzącego.

  • Klikając w prawym górnym rogu na małą „szachownicę” możesz wybrać widok kalendarza – pojedynczy dzień / cały tydzień / miesiąc.
  • Najeżdżając kursorem na wybrane zajęcia wyświetlą się szczegóły, a w nich m.in. informacja czy są wolne miejsca, na jakim poziome jest grupa itd.
  • Klikając na wybrane zajęcia pojawi się formularz zgłoszeniowy, wypełnij go i „zapisz się”.
  • Pamiętaj, że zapisujesz się na najbliższe możliwe zajęcia w danym tygodniu. W kalendarzu nie ma możliwości zaznaczenia daty rozpoczęcia zajęć.

? W przypadku zajęć indywidualnych skorzystaj z formularza do zapisu na zajęcia indywidualne.

  • W przypadku zapisu rodzeństwa w polu „rodzeństwo” podaj koniecznie dane „drugiego” dziecka. Zapisując kolejne dziecko w polu „rodzeństwo” podaj dane poprzedniego dziecka. Zniżka zostanie naliczona w kolejnym okresie.
  • W odpowiedzi zostanie wysłane automatyczne potwierdzenie wysłania formularza.
  • W odpowiedzi na formularz zgłoszeniowy, wysyłamy potwierdzenie rezerwacji miejsca w grupie wraz z informacjami dotyczącymi zajęć, wówczas należy dokonać płatności. Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail umożliwiający rejestrację w aplikacji Activenow. Rejestracja jest konieczna.

Poziomy:

Nauka pływania

„P” – dziecko początkujące, nigdy nie było na zajęciach na basenie
„O-P” – dziecko, które pływa z makaronem, zanurza twarz w wodzie, nie boi się wody
„O” – dziecko oswojone z wodą, pływa na brzuchu, na plechach bez przyrządu, skacze do wody, nurkuje, po skoku do wody przekręca się na plecy i płynie na plecach
„1” – dziecko pływające na brzuchu (wprowadzenie do stylu grzbietowego)
„2” – dziecko pływające stylem grzbietowym (wprowadzenie ćwiczeń do kraula, żaby)
„3” – dziecko pływające 3 stylami: grzbiet, kraul, żaba (wprowadzenie ćwiczeń do delfina)
„4” – dziecko pływające 4 stylami: grzbiet, kraul, żaba, delfin
„5” – zaawansowana – doskonalenie umiejętności

Zajęcia dla bobasów:

Bobaski 3-6 mies.
Bobaski 7-12 mies.
Bobaski 13-18 mies.
Bobaski 1,5-2 lata
Bobaski 2-3 lata
Bobaski 3-4 lata
Bobaski 4-5 lat

Zajęcia dla bobasów odbywają się w soboty i niedzielę.

HARMONOGRAM

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego terminu albo rodzaju zajęć – skontaktuj się z obsługą poprzez poniższy formularz:

Wypełnij formularz