o nas

O nas

Szkoła pływania powstała w 2005 roku, a od 2016 pod nazwą Frajda i działa wyłącznie na terenie Centrum Sportowego u Jezuitów w Gdyni.

Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem, który jako pierwszy w Trójmieście zdecydował się wprowadzić zajęcia z podstaw pływania dla niemowlaków, jak się potem okazało ze świetnym rezultatem.

Prowadzimy grupowe oraz indywidualne lekcje pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania.
Organizujemy m.in:
Naukę pływania indywidualną w Gdyni
Naukę pływania dla dzieci w Trójmieście

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Nauka pływania odbywa się na różnych poziomach zaawansowania: zaczynając od oswajania się ze środowiskiem wodnym oraz przyswojenia podstaw po doskonalenie wszystkich stylów pływackich oraz pływanie sportowe.
 
Oferujemy:

  • Zajęcia dla bobasów
  • Nauka pływania grupowa i indywidualna
  • Zabawy w wodzie z elementami nauki pływania dla dzieci w wieku 4-6 lat
  • Urodzinki
  • Oferta dla dorosłych

Nasi Instruktorzy

Zajęcia prowadzone w naszej szkole pływania prowadzone są tylko przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Możemy zapewnić, że Państwa pociechy, znajdą się w dobrych rękach a pod opieką naszych trenerów bardzo szybko opanują sztukę pływania, przy okazji, świetnie się przy tym bawiąc.
 
Nasza szkoła pływania współpracuje z liczną kadrą instruktorską. Znajdziecie w niej Państwo ludzi, dla których pływanie to pasja i sposób na życie.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych instruktorów.

dot

Najczystsza woda w Polsce

 
Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami (od 3 miesiąca do 4 roku życia) na zajęcia adaptacyjne w wodzie, które zapewnią maluchom wszechstronny rozwój i dobrą zabawę.

Wspólne zajęcia rodzica z dzieckiem powodują, że dzieci z łatwością odnajdują się w nowym środowisku, są odważniejsze i ciekawsze świata.