Jarek

Jarek – swoje doświadczenie „na pływalni” zbiera od ponad 30 lat. Do 19 roku życia jako czynny zawodnik MKS SAMBOR Tczew oraz AZS-AWF Katowice w pływaniu, a także zawodnik w pływaniu w płetwach w klubie LAGUNA 24 Toruń. Były członek Kadry Narodowej Juniorów, medalista Pucharów Świata i Pucharów Europy w pływaniu w płetwach.

Jako instruktor pływania czuje się świetnie zarówno podczas elementarnej nauki pływania oraz podczas zajęć doskonalenia. Podczas zajęć lubi dyscyplinę, ale musi być także wesoło. Na co dzień jest szkoleniowcem w sekcji pływackiej Młodzieżowego Klubu Pływackiego w Gdańsku (pływanie) oraz UKS Delfin Władysławowo (pływanie w płetwach), gdzie wychował wielu Medalistów Mistrzostw Polski i medalistów imprez międzynarodowych. Miłośnik podróżowania, szeroko rozumianej turystyki, interesuje się także transportem publicznym.

Posiada także doświadczenie w organizacji imprez sportowych, które tworzy razem z Fundacją Otylii Jędrzejczak od roku 2012.

Mikołaj

Mikołaj, były reprezentant grupy pływackiej Orka Iława, wielokrotny medalista na dystansach: 50/100m. stylem dowolnym i 50m. stylem motylkowym, jego pasją od zawsze było pływanie. Ścigał się na arenie międzynarodowej. Wiedzę i umiejętności, które nabył w swojej pływackiej karierze, pragnie przekazać innym.

Mikołaj jest certyfikowanym instruktorem pływalnia i trenerem personalnym, prowadzi zajęcia dla osób w każdym wieku.

Kamil

Sport towarzyszy mu od najmłodszych lat, lecz największą pasje zaszczepiło w nim pływanie, gdzie odnosił sukcesy na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Medalista mistrzostw Polski w pływaniu kat masters na długim basenie oraz na wodach otwartych.

Czynny ratownik WOPR od 2013 r., instruktor pływania, instruktor Aqua-baby, posiada uprawnienia sternika motorowodnego oraz Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Z racji wieloletniego doświadczenia szybko analizuje i eliminuje błędy techniczne w pływaniu. Świetnie sprawdza się w prowadzeniu zajęć z małymi dziećmi, a także z dorosłymi.

Alicja2

Alicja jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Gdańsku na kierunku SPA & Wellness.
Jest instruktorką Aqua Aerobiku i Nordic Walking. Od 8 lat czynnie prowadzi naukę pływania zarówno dzieci jak i dorosłych.

Uczestniczyła w szkoleniach: PFI Basic Instruktor, PFI Prenatal Instruktor, OM Aqua Fitness, Aqua Baby Instruktor, Nordic Walking Instruktor oraz w wielu warsztatch i konwencjach Aquafitness.
Sporty wodne to jej praca i pasja. Jest członkiem gdyńskiej drużyny hokeja podwodnego. Posiada ciepłą osobowość, dzięki czemu w łatwy sposób nawiązuje kontakty.

Klara
Klara jest instruktorem pływania z pięcioletnim stażem, poza tym jest również instruktorem Aqua Aerobic, wychowawcą kolonijnym oraz ratownikiem WOPR.
Nauką pływania dzieci, dorosłych, a w szczególności niemowląt zajmuję się już od 5 lat. Na co dzień pracuję w korporacji, ale swoje spełnienie odnajduje w pracy z dziećmi.

Przez 10 lat trenowała zawodowo pływanie i jest jej wielka pasja – jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorów oraz rekordzistką Polski. Obecnie startuje amatorsko w maratonach pływackich oraz zawodach triathlonowych.

Ludzie postrzegają Klarę jako osobę sympatyczną, otwartą, komunikatywną, uśmiechniętą z dużym poczuciem humoru.

Rafal
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener lekkiej atletyki, instruktor pływania, spinningu i pilates. Od 20 lat jest czynnie związany ze sportem wytrzymałościowym.
Medalista Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych i górskich. Trener personalny z dyscyplin: pływanie, triathlon, biegi.

Instruktor pływania od 10 lat dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Trener pływania metodą Total Immersion, instruktor pływania, instruktor PFI Aqua Baby, były reprezentant WKS Flota Gdynia w pływaniu.

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Potrafi zbudować odpowiednią relację z każdym ze swoich uczniów, opierając ją na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Potrafi uważnie i cierpliwie słuchać. Elastycznie dobiera metody nauczania, aby skutecznie, efektywnie i odpowiedzialnie realizować postawione mu cele. Jest również trenerem dla samego siebie. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach, doskonali technikę oraz zgłębia nowe trendy w pływaniu. Bogatą wiedzę praktyczną i teoretyczną wykorzystuje w nauczaniu zarówno podstaw pływania jak i doskonaleniu techniki zaawansowanych pływaków.

Maciej
Absolwent studiów pedagogicznych. Od najmłodszych lat sport jest jego wielką pasją.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął już w przedszkolu. Jest Ratownikiem WOPR z bardzo długim stażem oraz instruktorem pływania. Swoje doświadczenie nadal poszerza na różnorodnych kursach oraz szkoleniach. Poprzez naukę pływania od najmłodszych lat uczy zdrowego stylu życia, zachowań prozdrowotnych, a także przekazuje dzieciom potrzebę aktywności ruchowej. Jest zawsze uśmiechnięty, życzliwy ale zarazem stanowczy i wymagający.

Wspaniały trener i animator różnych gier i zabaw w wodzie. Wymagający ale również przyjacielski i opiekuńczy. Ma bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi. Pozytywną energię, uśmiech i zaangażowanie łączy z doświadczeniem

Marcin
Ukończony kierunek wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktor pływania i ratownik WOPR od 2006r. Menedżer Sportu.

Z Centrum Sportowym związany od 2009 roku.

Dominik
Dominik z wykształcenia jest fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest instruktorem sportu: specjalność pływanie oraz instruktorem odnowy bilogicznej. Zawodowy ratownik Wopr 9 lat stażu pracy. Ukończył kurs kwalfikowanej pierwszej pomocy oraz podstawowy Kurs koncepcji Halliwick (metody nauczania poruszania się w wodzie ze szczególnym wskazaniem dla osób niepełnosprawnych)

W Centrum Sportowym od 2011r.

Łukasz
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku.

Instruktor nauki pływania, instruktor PFI Aqua Baby, Ratownik Wopr. Były reprezentant klubu sportowego KSZO Ostrowiec i WKS Flota Gdynia.
Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Zajmuję się też przygotowaniem z pływania pod takie dyscypliny jak aquatlon, triathlon oraz Iron Man.

Jego pasją jest pływanie, sporty siłowe oraz crossfit. Z Centrum Sportowym u Jezuitów związany jest już od kilku lat. Jako ratownik i instruktor.

Nie ma bardziej uśmiechniętej osoby na basenie od Łukasza! Nie dość, że uśmiech nie znika z jego twarzy, to jeszcze zaraża nim innych. Instruktor, który pływa głównie z mniejszymi dziećmi, ale jak sam mówi, poradzi sobie z każdym. Zamiast medali zbiera laurki od najmłodszych 🙂 Facet, który każdemu kursantowi oddaje całe serce. Wiecznie uśmiechnięty z ogromną wiedzą na temat sportu. Swoje lekcje prowadzi głównie z wody. Dzieli się swoim doświadczeniem w bardzo fajny i oryginalny sposób.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, kierunku gospodarka przestrzenna. Doświadczony ratownik wodny, który uratował już nie jednego z opresji. Oprócz pływania jego pasją są sporty zespołowe, w szczególności piłka nożna.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, kierunek Analityka Gospodarcza.

Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. Dzięki wychowaniu w rodzinie ratowników wodnych każdą wolną chwilę od najmłodszych lat spędzał na basenie. Związany z ratownictwem wodnym od 16 roku życia.

Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Nie jest jednak dla niego przeszkodą praca z dorosłymi. Dużo uwagi poświęca samopoczuciu najmłodszych na zajęciach. Doskonale rozumie, że znudzone i zniechęcone dziecko to brak postępów.

Marta

Marta – Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego kierunku Oceanografia Fizyka Morza, Instruktor nauki pływania i Aqua Baby oraz Ratownik WOPR.

Z wodą związana od zawsze. Była zawodniczka Delfina Łódź, obecnie zawodniczka Gdyńskiego klubu hokeja podwodnego.

Uśmiechnięta, otwarta, konkretna i zawsze przygotowana do zajęć, zaraża swoja pasją i pozytywnym podejściem do pływania, wyznaję zasadę: „Każdy może pływać – kwestia czasu i podejścia instruktora”

W wolnej chwili można ją spotkać pod wodą bądź na zawodach w pływaniu w wodach otwartych. Robię to co kocham, czego chcieć więcej?

„Sport towarzyszy mi od dziecka, nauczył mnie cierpliwości, sumienności i pracowitości, ale co najważniejsze daje mi ogromną radość, którą przenoszę na każdą dziedzinę życia. Jako instruktor chcę, aby moi podopieczni, nie tylko nauczyli się świetnie pływać, ale również wynosili z basenu radość i dobry humor oraz zarażali nim innych.”

Kuba jest wykwalifikowanym instruktorem pływania oraz ratownikiem WOPR. Z wodą związany nie tylko poprzez wieloletnie trenowanie pływania, ale również wykonywanie zawodu marynarza.
Interesuje się również triathlonem, dzięki własnemu doświadczeniu oraz uczestnictwu w wielu warsztatach z chęcią pomoże triathlonistom przygotować się do startów na każdym dystansie.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych jak i dorosłych.

Były reprezentant sekcji pływackiej MKS „Juvenia Białystok”.
• Sędzia Pływania II klasy Polskiego Związku Pływackiego
• Instruktor Sportu w dyscyplinie Pływanie
• Instruktor Aqua Baby (ukończone szkolenie z zakresu prowadzenia zajęć oswajających z wodą dla dzieci w wieku niemowlęcym i po niemowlęcym)
• Instruktor w zakresie ratownictwa wodnego
• Starszy Ratownik WOPR
• Ukończone szkolenie z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Ponadto:
Płetwonurek KDP CMAS**, Starszy sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, Wychowawca kolonijny

Z pływaniem związana od najmłodszych lat, była reprezentantka MKS Juvenia Białystok oraz AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

• Instruktor Sportu w dyscyplinie pływanie,
• Instruktor Aqua Baby (prowadzenie zajęć oswajających z woda dla dzieci w wieku niemowlęcym i po niemowlęcym)
• Instruktor Aqua Aerobiku
• Sędzia pływania II klasy
• Ratownik Wodny
• Ratownik Medyczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Na co dzień pracuję w szkole i przedszkolu, prowadząc zajęcia na basenie z dziećmi w różnym wieku.