Mikołaj

Moi rodzice chcieli, żebym po prostu nauczyła się pływać… Od tamtej pory pływanie zawsze towarzyszy mi do dziś.

Jestem instruktorką nauki pływania, członkiem AZS sekcji pływackiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Kandydatką na Mistrza Sportu Białorusi w pływaniu.

W pracy z dziećmi, jak i z dorosłymi, najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście i cierpliwość, a moje doświadczenie z pływania zawodowego pozwala mi szybko wskazać błędy w technice. Chcę, aby każdy klient wiedział, że woda jest przyjacielem, trzeba ją tylko lepiej poznać.

Mikołaj

Mikołaj, były reprezentant grupy pływackiej Orka Iława, wielokrotny medalista na dystansach: 50/100m. stylem dowolnym i 50m. stylem motylkowym, jego pasją od zawsze było pływanie. Ścigał się na arenie międzynarodowej. Wiedzę i umiejętności, które nabył w swojej pływackiej karierze, pragnie przekazać innym.

Mikołaj jest certyfikowanym instruktorem pływalnia i trenerem personalnym, prowadzi zajęcia dla osób w każdym wieku.

Kamil

Sport towarzyszy mu od najmłodszych lat, lecz największą pasje zaszczepiło w nim pływanie, gdzie odnosił sukcesy na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Medalista mistrzostw Polski w pływaniu kat masters na długim basenie oraz na wodach otwartych.

Czynny ratownik WOPR od 2013 r., instruktor pływania, instruktor Aqua-baby, posiada uprawnienia sternika motorowodnego oraz Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Z racji wieloletniego doświadczenia szybko analizuje i eliminuje błędy techniczne w pływaniu. Świetnie sprawdza się w prowadzeniu zajęć z małymi dziećmi, a także z dorosłymi.

Alicja2

Alicja jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Gdańsku na kierunku SPA & Wellness.
Jest instruktorką Aqua Aerobiku i Nordic Walking. Od 8 lat czynnie prowadzi naukę pływania zarówno dzieci jak i dorosłych.

Uczestniczyła w szkoleniach: PFI Basic Instruktor, PFI Prenatal Instruktor, OM Aqua Fitness, Aqua Baby Instruktor, Nordic Walking Instruktor oraz w wielu warsztatch i konwencjach Aquafitness.
Sporty wodne to jej praca i pasja. Jest członkiem gdyńskiej drużyny hokeja podwodnego. Posiada ciepłą osobowość, dzięki czemu w łatwy sposób nawiązuje kontakty.

Klara
Klara jest instruktorem pływania z pięcioletnim stażem, poza tym jest również instruktorem Aqua Aerobic, wychowawcą kolonijnym oraz ratownikiem WOPR.
Nauką pływania dzieci, dorosłych, a w szczególności niemowląt zajmuję się już od 5 lat. Na co dzień pracuję w korporacji, ale swoje spełnienie odnajduje w pracy z dziećmi.

Przez 10 lat trenowała zawodowo pływanie i jest jej wielka pasja – jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorów oraz rekordzistką Polski. Obecnie startuje amatorsko w maratonach pływackich oraz zawodach triathlonowych.

Ludzie postrzegają Klarę jako osobę sympatyczną, otwartą, komunikatywną, uśmiechniętą z dużym poczuciem humoru.

Rafal
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener lekkiej atletyki, instruktor pływania, spinningu i pilates. Od 20 lat jest czynnie związany ze sportem wytrzymałościowym.
Medalista Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych i górskich. Trener personalny z dyscyplin: pływanie, triathlon, biegi.

Instruktor pływania od 10 lat dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Trener pływania metodą Total Immersion, instruktor pływania, instruktor PFI Aqua Baby, były reprezentant WKS Flota Gdynia w pływaniu.

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Potrafi zbudować odpowiednią relację z każdym ze swoich uczniów, opierając ją na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Potrafi uważnie i cierpliwie słuchać. Elastycznie dobiera metody nauczania, aby skutecznie, efektywnie i odpowiedzialnie realizować postawione mu cele. Jest również trenerem dla samego siebie. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach, doskonali technikę oraz zgłębia nowe trendy w pływaniu. Bogatą wiedzę praktyczną i teoretyczną wykorzystuje w nauczaniu zarówno podstaw pływania jak i doskonaleniu techniki zaawansowanych pływaków.

Maciej
Absolwent studiów pedagogicznych. Od najmłodszych lat sport jest jego wielką pasją.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął już w przedszkolu. Jest Ratownikiem WOPR z bardzo długim stażem oraz instruktorem pływania. Swoje doświadczenie nadal poszerza na różnorodnych kursach oraz szkoleniach. Poprzez naukę pływania od najmłodszych lat uczy zdrowego stylu życia, zachowań prozdrowotnych, a także przekazuje dzieciom potrzebę aktywności ruchowej. Jest zawsze uśmiechnięty, życzliwy ale zarazem stanowczy i wymagający.

Wspaniały trener i animator różnych gier i zabaw w wodzie. Wymagający ale również przyjacielski i opiekuńczy. Ma bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi. Pozytywną energię, uśmiech i zaangażowanie łączy z doświadczeniem

Marcin
Ukończony kierunek wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Instruktor pływania i ratownik WOPR od 2006r. Menedżer Sportu.

Z Centrum Sportowym związany od 2009 roku.

Dominik
Dominik z wykształcenia jest fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest instruktorem sportu: specjalność pływanie oraz instruktorem odnowy bilogicznej. Zawodowy ratownik Wopr 9 lat stażu pracy. Ukończył kurs kwalfikowanej pierwszej pomocy oraz podstawowy Kurs koncepcji Halliwick (metody nauczania poruszania się w wodzie ze szczególnym wskazaniem dla osób niepełnosprawnych)

W Centrum Sportowym od 2011r.

Łukasz
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku.

Instruktor nauki pływania, instruktor PFI Aqua Baby, Ratownik Wopr. Były reprezentant klubu sportowego KSZO Ostrowiec i WKS Flota Gdynia.
Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Zajmuję się też przygotowaniem z pływania pod takie dyscypliny jak aquatlon, triathlon oraz Iron Man.

Jego pasją jest pływanie, sporty siłowe oraz crossfit. Z Centrum Sportowym u Jezuitów związany jest już od kilku lat. Jako ratownik i instruktor.

Nie ma bardziej uśmiechniętej osoby na basenie od Łukasza! Nie dość, że uśmiech nie znika z jego twarzy, to jeszcze zaraża nim innych. Instruktor, który pływa głównie z mniejszymi dziećmi, ale jak sam mówi, poradzi sobie z każdym. Zamiast medali zbiera laurki od najmłodszych 🙂 Facet, który każdemu kursantowi oddaje całe serce. Wiecznie uśmiechnięty z ogromną wiedzą na temat sportu. Swoje lekcje prowadzi głównie z wody. Dzieli się swoim doświadczeniem w bardzo fajny i oryginalny sposób.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, kierunku gospodarka przestrzenna. Doświadczony ratownik wodny, który uratował już nie jednego z opresji. Oprócz pływania jego pasją są sporty zespołowe, w szczególności piłka nożna.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, kierunek Analityka Gospodarcza.

Można powiedzieć, że urodził się w wodzie. Dzięki wychowaniu w rodzinie ratowników wodnych każdą wolną chwilę od najmłodszych lat spędzał na basenie. Związany z ratownictwem wodnym od 16 roku życia.

Największą przyjemność sprawia mu praca z dziećmi i postępy jego podopiecznych. Nie jest jednak dla niego przeszkodą praca z dorosłymi. Dużo uwagi poświęca samopoczuciu najmłodszych na zajęciach. Doskonale rozumie, że znudzone i zniechęcone dziecko to brak postępów.

Marta

Marta – Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego kierunku Oceanografia Fizyka Morza, Instruktor nauki pływania i Aqua Baby oraz Ratownik WOPR.

Z wodą związana od zawsze. Była zawodniczka Delfina Łódź, obecnie zawodniczka Gdyńskiego klubu hokeja podwodnego.

Uśmiechnięta, otwarta, konkretna i zawsze przygotowana do zajęć, zaraża swoja pasją i pozytywnym podejściem do pływania, wyznaję zasadę: „Każdy może pływać – kwestia czasu i podejścia instruktora”

W wolnej chwili można ją spotkać pod wodą bądź na zawodach w pływaniu w wodach otwartych. Robię to co kocham, czego chcieć więcej?

„Sport towarzyszy mi od dziecka, nauczył mnie cierpliwości, sumienności i pracowitości, ale co najważniejsze daje mi ogromną radość, którą przenoszę na każdą dziedzinę życia. Jako instruktor chcę, aby moi podopieczni, nie tylko nauczyli się świetnie pływać, ale również wynosili z basenu radość i dobry humor oraz zarażali nim innych.”

Kuba jest wykwalifikowanym instruktorem pływania oraz ratownikiem WOPR. Z wodą związany nie tylko poprzez wieloletnie trenowanie pływania, ale również wykonywanie zawodu marynarza.
Interesuje się również triathlonem, dzięki własnemu doświadczeniu oraz uczestnictwu w wielu warsztatach z chęcią pomoże triathlonistom przygotować się do startów na każdym dystansie.

Prowadzi zajęcia dla najmłodszych jak i dorosłych.

Były reprezentant sekcji pływackiej MKS „Juvenia Białystok”.
• Sędzia Pływania II klasy Polskiego Związku Pływackiego
• Instruktor Sportu w dyscyplinie Pływanie
• Instruktor Aqua Baby (ukończone szkolenie z zakresu prowadzenia zajęć oswajających z wodą dla dzieci w wieku niemowlęcym i po niemowlęcym)
• Instruktor w zakresie ratownictwa wodnego
• Starszy Ratownik WOPR
• Ukończone szkolenie z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Ponadto:
Płetwonurek KDP CMAS**, Starszy sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, Wychowawca kolonijny

Z pływaniem związana od najmłodszych lat, była reprezentantka MKS Juvenia Białystok oraz AZS Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

• Instruktor Sportu w dyscyplinie pływanie,
• Instruktor Aqua Baby (prowadzenie zajęć oswajających z woda dla dzieci w wieku niemowlęcym i po niemowlęcym)
• Instruktor Aqua Aerobiku
• Sędzia pływania II klasy
• Ratownik Wodny
• Ratownik Medyczny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Na co dzień pracuję w szkole i przedszkolu, prowadząc zajęcia na basenie z dziećmi w różnym wieku.