Nauka pływania – Indywidualna nauka pływania w Gdyni

Pływania zazwyczaj uczymy się w dzieciństwie.  W szkole podstawowej organizowane są wyjazdy na basen, gdzie nauka pływania przechodzi w formę zabawy.

Coraz częściej wybieramy aktywne formy wypoczynku, przez co wypady na pływalnię, czy do aquaparku stają się niejednokrotnie regułą spędzania wolnego czasu w wodzie. Dzięki czemu nauka pływania pod okiem wykwalifikowanego personelu staje się przyjemnością.
A co w przypadku, gdy chcemy się wybrać na basen, ale nie wiemy gdzie ?
Gdzie osoby dorosłe indywidualnie mogą nauczyć się pływać?

Jaki kurs pływania wybrać?

Nauka pływania indywidualna, jaką oferuje szkoła Frajda w Gdyni – szeroki wybór kursów dla osób chcących nauczyć się pływać.

Najpopularniejszym kursem w szkole Frajda są grupowe zajęcia z instruktorem, gdzie w lekcjach uczestniczy kilka lub nawet kilkanaście osób – w zależności od propozycji organizatora.
Jeśli krępujesz się, bądź też preferujesz zajęcia indywidualne – możesz skorzystać z indywidualnych kursów pływania, w czasie których tylko jedna osoba uczestniczy w zajęciach z instruktorem. Z czasem oczywiście można zapisać się na zajęcia grupowe.

Cały czas staramy się poszerzać zakres zajęć na basenie.

Coraz większą popularność zyskują dodatkowe zajęcia takie jak aerobik czy gimnastyka rekreacyjna. Wykorzystywane są m.in do rehabilitacji, poprawy swojej kondycji, a także powrócić do formy i uzyskać ładną, zgrabną figurę. Z takich zajęć mogą korzystać także seniorzy, którzy nie mogą korzystać z innych form aktywności ruchowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć nauki pływania indywidualnego w Gdyni