Posted by

Wyprawienie urodzin w nietypowej aranżacji, stworzy niesamowitą atmosferę, która na długi czas zachowa się we wspomnieniach najmłodszych. Czas zatem zapoznać się z bogatą ofertą naszej pływalni, w której mogą Państwo zrealizować marzenia dzieci, jak również i swoje. Aktywny wypoczynek oraz niezapomniane przyjęcie urodzinowe – gwarantowane.

Sto lat w wodzie!

Urodziny w basenie są możliwością dla tych, którzy lubią spędzać czas w wodzie i  czują, że jest to znakomita odskocznia od codzienności. Dzieci, które uczestniczą w takich zajęciach i  dodatkowo znają nasz teren, z pewnością będą czuły się jak ryba w wodzie. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która rozjaśni wszelkie pytania, po czym pozostanie jedynie rezerwacja terminu i ilości miejsc.

Wodne szaleństwo jest do dyspozycji dzieci w 3 różnych wariantach:

-Zabawa w basenie przez 45 minut pod okiem wykwalifikowanego Instruktora oraz 60 minut zabawy prowadzonej przez Animatorkę;

– Aż 90 minut zabawy na dużej 7-metrowej Dmuchanej Zjeżdżalni – ( w Sali Sportowej w soboty i niedziele) oraz 60 minut zabawy prowadzonej przez Animatorkę;

– Zabawa w basenie przez 45 minut pod okiem wykwalifikowanego Instruktora oraz 90 minut zabawy na dużej 7-metrowej Dmuchanej Zjeżdżalni – (w Sali Sportowej w soboty i niedziele) oraz 60 minut zabawy prowadzonej przez Animatorkę.

Czas trwania urodzin to 3 – 3,5 godziny. Pozwala to w pełni oddać się istnym szaleństwom, które zostaną znakomicie poprowadzone przez nasz wykwalifikowany personel.

Jedzenie, które jest istotnie ważne, wchodzi w Państwa zakres. Można wszystko przygotować, a my udostępniamy stół i krzesła, lodówkę oraz czajnik.

Sympatyczna atmosfera

Nasi doświadczeni instruktorzy od lat pracują z najmłodszymi obywatelami tego świata, więc doskonale znają wszelkie pragnienia i potrzeby. Jesteśmy szkołą pływania, ukierunkowaną właśnie na dzieci, więc zawsze staramy się wprowadzić rodzinną atmosferę do każdych zajęć. Urodziny są czasem, kiedy maluchy mogą się spotkać w swojej grupie, a my możemy urozmaicić ten czas wodnymi zabawami. Takie naturalne środowisko sprzyja rozwojowi, a dziecko będzie zadowolone ze stworzenia wyjątkowego nastroju w ten szczególny dzień. Przeżycie urodzin w przyjemnym klimacie, jak również w gronie dobrych znajomych będzie niezwykle ważne. Dołożymy wszelkich starań, by każdy czuł się komfortowo w naszej przestrzeni. Zapraszamy zatem rodziców i dzieci, do spędzenia nadzwyczajnych urodzin w fantastycznej, wodnej oprawie.

Wodne atrakcje

Jeśli Państwa pociechy uwielbiają wodne środowisko, to wyprawienie urodzinek na pływalni, będzie strzałem w dziesiątkę. Wszelkie szczegóły można ustalić telefonicznie. Z kolei na naszej stronie znajdują się także dodatkowe informacje, m.in. o instruktorach, oraz wirtualny spacer, który umożliwi dokładniejsze rozeznanie się, gdzie dzieci będą mogły spędzić czas. Urodziny są niepowszednie, toteż sprawmy dzieciom maksymalną radość, organizując je na ulubionej pływalni.