Posted by

Nauka pływania

Na naukę pływania nigdy nie jest za późno, jednak warto pamiętać, że lepiej ją rozpocząć już od najmłodszych lat. Pływanie to sport, który jest polecany niemal każdemu, bez względu na jego problemy zdrowotne czy kondycyjne. Poruszanie się w wodzie nie obciąża mięśni ani stawów, łagodzi napięcie oraz relaksuje.

 

Szkoła Pływania Frajda przygotowała dla Państwa ofertę na nadchodzący rok szkolny 2017/2018:

Nauka grupowa i indywidualna

Nauka pływania dla dzieci może odbywać się w grupach lub indywidualnie. Niezależnie od wybranego wariantu, gwarantujemy kursantom profesjonalizm osób prowadzących zajęcia oraz pełne bezpieczeństwo. Zajęcia prowadzone są przez siedem dni w tygodniu.

 

Zajęcia dla bobasów

Nauka pływania dla niemowląt to temat, który niesłusznie wciąż budzi kontrowersje. Prowadzimy je z powodzeniem już od 2005 roku. Lekcje odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wczesny kontakt z wodą daje maluszkowi wiele korzyści, dlatego warto skorzystać z tej opcji nawet w przypadku najmłodszych dzieci.  Zajęcia dla bobasów odbywają się w soboty, niedziele i poniedziałki.

 

Zajęcia dla dzieci 4-6 lat

Są to zabawy w wodzie z elementami nauki pływania. Dzieci najlepiej przyswajają nowe umiejętności w czasie zabawy, dlatego podczas zajęć pływackich stawiamy właśnie na zabawę. Pozwoli to Państwa dziecku spędzić czas w zdrowy, aktywny i ciekawy sposób.  Zajęcia odbywają się przez siedem dni w tygodniu.

 

Warunki zapisów

Zapisy zaczynają się 16.08.2017 i potrwają aż do 31.08.2017. Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00 przez siedem dni w tygodniu. Więcej informacji w zakładkach dotyczących poszczególnych zajęć. Wszystkie zajęcia ruszają już 01.09.2017.