Posted by

Pływanie to czynność będąca nierozłącznym elementem szczęśliwego życia. Bardzo często bowiem stoi się przed koniecznością wejścia do wody i przepłynięcia konkretnego dystansu. Łatwo można zauważyć, iż wiąże się to również z ważnym aspektem – kwestią bezpieczeństwa. Dlatego warto jak najwcześniej rozpocząć swoją przygodę z nauką pływania?

Dzieci szybko się uczą

Nie jest niczym nowym fakt, iż mały bobas bardzo szybko przyswaja wiedzę i umiejętności z różnych zakresów życia. Dobrą praktykę (ze strony rodzicielskiej) stanowi zapewnienie dziecku opanowania takich dziedzin, z których skorzysta w przyszłości. Najistotniejszą rzeczą powinno być jednak zadbanie o jego „spokojne jutro”. Warto odpowiednio zachęcić je do nauki przyzwyczajeń, bowiem jest to podstawą w kształtowaniu persony. Warto więc wpleść między innymi pływanie w zakres „umiejętności do nabycia”. W tym momencie pojawia się pytanie, gdzie dziecko nauczy się pływać najlepiej i najbezpieczniej? Dla nas odpowiedź jest niezwykle prosta – wybierając się na zajęcia do szkoły pływalnia Frajda, w Gdyni.

Profesjonalne podejście do bobasów

Na wstępie warto zauważyć, iż Frajda oferuje kompleksowe wsparcie ze strony instruktorów. Stanowi to główny element, który definiuje wybór wśród tego typu obiektów. Klientom zależy przede wszystkim na upewnieniu się, iż dokonali najlepszego wyboru. Zatrudnieni są tutaj specjaliści, doskonale rozumiejący potrzeby maluchów oraz znający podstawy poprawnego pływania. Atutem jest również niewygórowana cena jak na Trójmiejską pływalnie. Całość dopełnia kompleksowe wyposażenie oraz ciekawe wykończenie wnętrza. Z pewnością na wyróżnienie zasługuje tutaj możliwość zorganizowania różnego rodzaju eventów, jak urodziny dla dzieci. Można także świętować dzień dziecka oraz wszelkiego rodzaju osiągnięcia.

Oferta szkoły pływania Frajda w Gdyni

Najważniejszym punktem jest jednak oferta przedstawiona przez szkołę pływania. Przede wszystkim warte uwagi jest dopasowanie do konkretnych grup wiekowych. Mianowicie, jak zostało nakreślone na wstępie, szkolenie bobasów potrafi zafundować bardzo szybkie efekty. Można zapisać najmłodsze dzieci na zajęcia, które są specjalnie ustawione na zapoznanie się ze środowiskiem wodnym już od 3 miesiąca życia. Nieco bardziej zaawansowana grupa (zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat) spotka się z odważniejszymi ćwiczeniami, które wymagają często już opanowanej koordynacji w basenie. Ciekawą opcją okazuje się nauka pływania w grupach. Nie ma nic lepszego, niż spotkanie się rówieśników i wspólne nabywanie doświadczenia. Oczywiście dorośli również mogą korzystać z obiektów pływalni we własnym zakresie.

Wielu osobom nie udało się zapoznać z akwenami wodnymi w najmłodszym wieku i posiada swego rodzaju „hamulec”. Udając się do Frajdy, nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo. Fachowi instruktorzy pokażą podstawy pływania oraz zaoferują wsparcie, koordynując ruchy w wodzie każdej osobie chcącej nauczyć się pływać.

Dlaczego warto zdecydować się na indywidualną naukę pływania? Zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu.