Emilia

Emilia

Licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness od roku 2019. Od najmłodszych lat sport zawsze towarzyszył jej w życiu. Uczestniczka zawodów lekkoatletycznych. Sporty drużynowe, w tym siatkówka, piłka ręczna i piłka nożna były również nieodłącznym elementem jej sportowego trybu życia. Taniec pojawił się w jej dorosłym życiu. Choć z wykształcenia jest germanistką i na co dzień pracuje z językiem niemieckim, to nie wyobraża sobie swojego życia bez aktywności fizycznej. Zajęcia Zumba Fitness, które na co dzień prowadzi również w Gdyni, przynoszą jej ogromną radość i satysfakcję.

Instruktor podczas Maratonów Zumba Fitness w Trójmieście, wydarzeń sportowych Cudawianki/ Święto Morza oraz IronMan Poland w Gdyni.

ZUMBA-styczną energią, która panuje na jej zajęciach, chce dzielić się z innymi, młodszymi i starszymi! Przyjdźcie i przekonajcie się sami! 🙂


Monika Jędrzejewska

Monika

Instruktor Sportów Wrotkarskich. Członek komisji Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich ds. jazdy figurowej na rolkach w Polsce. Złota medalistka Międzynarodowych zawodów w jeździe figurowej na rolkach, które odbyły się w Las Rozas w Hiszpanii.

Od dziecka związana ze sportem. Monika trenowała łyżwiarstwo synchroniczne, jest również instruktorem łyżwiarstwa figurowego. Na co dzień rozwija pasje do tej pięknej dyscypliny jaką jest jazda figurowa w Klubie Jazdy Figurowej przygotowując kolejnych zawodników do występów.Natalia

Trenerka łyżwiarstwa figurowego i jazdy figurowej na rolkach.
Dwukrotna półfinalistka programu telewizyjnego „Mam Talent” w parze adagio na rolkach. Mistrzyni Polski Juniorów w konkurencji Tańców na lodzie.
Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego.

Swoją przygodę z łyżwami zaczęłam w wieku 6 lat w Gdańskiej Hali „Olivia”. Startowałam w zawodach krajowych i międzynarodowych w konkurencji solistek, par tanecznych i formacji synchronicznych. W 2006 roku pojechałam na Puchar Świata w Finlandii z grupą synchroniczna. W 2007 roku wywalczyłam tytuł Mistrzyni Polski Juniorów w tańcach na lodzie. W tym samym roku wystąpiłam w programie telewizyjnym „Gwiazdy tańczą na lodzie” w TVP 2 (3 edycje programu).

Niedługo po tym rozpoczęła się moja kariera w rewirach łyżwiarskich na całym świecie. Miałam zaszczyt występować w roli gwiazdy (principal pair) w takich produkcjach jak „Disney on Ice”, „Holiday on ice”, „Illusion on ice”, Portaventura Park, statki pasażerskie Royal Caribbean, statek włoski Costa, gala VIP-ów w Casino MGM w Chinach (rolki), pokazy na rolkach w Dubaju, reklama dla firmy odzieżowej RESERVED (rolki). Przede mną kontrakt w parku rozrywki Winter Wonderland w Londynie.Adam Jukes

Adam Jukes Urodzony w Anglii, w Blackpool. Na swoim koncie ma dwudziestoletnie doświadczenie jako profesjonalny łyżwiarz figurowy w największych produkcjach rewiowych na świecie tj. DISNEY on Ice, Holiday on Ice, Hot Ice, show telewizyjne itd.

Jest również Mistrzem Świata w parach na rolkach (Fasano 2019) oraz dwukrotnym półfinalista programu Mam Talent w Polsce. W ubiegłym roku występował w najlepszym show na świecie Cirque du Soleil w Stanach (rolki).

Adam jest również trenerem jazdy figurowej na łyżwach i rolkach, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Obecnie razem z Natalią biorą udział w dwóch zagranicznych produkcjach telewizyjnych Got Talent.